Úspěšné vstoupení stolních tenistů do nové sezony

O uplynulém víkendu, 18. – 19. září, po roční „covid“ pauze, vstoupili výborně do III. ligy 2021/2022 stolní tenisté TJ ČZ Strakonice Elektrostav, když v jihočeských derby jednoznačně přehráli své soupeře a potvrdili roli favorita.

V sobotu porazili smíšený tým DDM Soběslav-Studená v poměru 10:2, body T. Havlík 3, D. Hýža a O. Krejčí 2, L. Zeman a čtyřhra po 1. A v neděli družstvo doslova smetlo ze stolů Sokol České Budějovice 10:0, když se o body zasloužili stejným dílem hráči T. Havlík, D. Hýža ,O. Krejčí, L. Zeman po dvou bodech a obě čtyřhry.

O hodnocení jsme požádali trenéra Vladimíra Havlíka: „Hráli jsme s družstvy z dolní poloviny tabulky a tomu také odpovídají výsledky. Naši hráči přistoupili k utkáním zodpovědně, a to je vždy velmi důležité. Jsem spokojený…“

Za 14 dní, v sobotu 2. října, zajíždí naši hráči na stoly Šanova, kde se utkají s jedním se spolufavoritů na postup do II. ligy, v neděli je pak čeká cesta do Chodova.

O pouťovém víkendu zahajují svoji účast „B“ a „C“ družstva v Jihočeské divizi a Krajské soutěži.